ПР обіцяє підвищити зарплати, пенсії і соцвиплати бюджетникам на 16 грн


ПР обіцяє підвищити зарплати, пенсії і соцвиплати бюджетникам на 16 грн

Державні соціальні виплати, пенсії і зарплати бюджетників зростуть з 1 жовтня, повідомив народний депутат (фракція Партії регіонів), голова підкомітету з питань міжнародної економічної політики комітету з питань економічної політики Олексій Плотніков.

"З 1 жовтня державні соціальні виплати, пенсії і зарплати бюджетників знову зростуть. Це вже четверте за цей рік підвищення соціальних стандартів в Україні. Мінімальна пенсія з 1 жовтня становитиме 856 грн, а мінімальна заробітна плата - 1 тис. 118 грн", - зазначив депутат.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, О.Плотніков також зазначив, що збільшення соціальних стандартів передбачено і на наступний рік. "Всі соціальні стандарти будуть підвищуватися, більше того, їх зростання перевищить прогнозований рівень інфляції", - зазначив він.

Як пише ZN.UA, прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 жовтня підвищується на 12 грн - до 856 грн, у зв'язку з чим мінімальний розмір пенсій збільшений до цього рівня.

З 1 жовтня на 16 грн зросте мінімальна зарплата і прожитковий мінімум для працездатних громадян - до 1,118 тис. грн і 1,060 тис. грн відповідно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua