0 800 307 555
0 800 307 555

Іспанія представила бюджет з рекордними скороченнями


Іспанія представила бюджет з рекордними скороченнями

Іспанський уряд в четвер, 27 вересня, оприлюднив черговий пакет заходів зі скорочення державних витрат і скорочення дефіциту бюджету. Як повідомляє Bloomberg, згідно з планами уряду, дефіцит має бути скорочений до 4,5 відсотка від ВВП в 2013 році. Для порівняння, в поточному році він склав 6,3 відсотка від ВВП.

У числі нових заходів - скорочення витрат міністерств і новий податок на лотерейні виграші. Згідно з оприлюдненим планом, доходи держави в 2013 році виростуть на 2,7 відсотка до 175,2 мільярда євро, в той час як витрати зростуть на 5,6 відсотка.

Бюджет на 2013 рік, затверджений урядом Іспанії, розроблений таким чином, щоб закінчити рецесію і виконати зобов'язання перед партнерами по Євросоюзу. У кабінеті міністрів розраховують, що майбутній рік стане останнім роком рецесії.

В даний час дефіцит іспанського бюджету є третім за обсягом в Євросоюзі. Безробіття сягає 25 відсотків.

До вересня 2012 року п'ять із 17-ти іспанських провінцій звернулися до центрального уряду з проханням про фінансову допомогу. Регіони, які страждають від боргової кризи, хочуть отримати кошти зі стабілізаційного фонду. Фонд, обсяг якого становить 18 мільярдів євро, повинен розпочати роботу в жовтні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua