0 800 307 555
0 800 307 555

Незважаючи на прогнози подорожчання російського газу, промислові споживачі будуть платити за нього за старою ціною


Незважаючи на прогнози подорожчання російського газу, промислові споживачі будуть платити за нього за старою ціною

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ) України, з жовтня 2012 року залишить незмінним граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій.

Таким чином, ціна на природний газ для промислових споживачів у четвертому кварталі 2012 року складе 3,509 тис. грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ збору у вигляді цільової надбавки, тарифу на транспортування і постачання), повідомили в комісії у п'ятницю.

Раніше джерело в уряді повідомило агентству, що ціна купівлі НАК "Нафтогаз України" природного газу в російського "Газпрому" в четвертому кварталі 2012 року зросте до $428-432 за 1 тис. куб. м.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко в середині вересня прогнозував ціну російського природного газу для держхолдингу на четвертий квартал у розмірі $432 за 1 тис. куб. м.

За даними НАК "Нафтогаз України", в першому кварталі 2012 року ціна російського газу склала близько $416 за 1 тис. куб. м, у другому - близько $425 за 1 тис. куб. м, у третьому - близько $426 за 1 тис. куб. м.

Як повідомлялося, з січня 2012 року НКРЕ підвищила граничний рівень ціни на природний газ для промислових і прирівняних до них споживачів, а також для бюджетних організацій на 3,8% - з 3,382 тис. грн до 3,509 тис. за 1 тис. куб. м (без ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифу на транспортування і постачання).

У другому і третьому кварталах поточного року гранична ціна на газ для промислових споживачів залишалася незмінною.

НКРЕ здійснює державне регулювання діяльності суб'єктів природних монополій в електроенергетиці і нафтогазовому комплексі, забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua