0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони хоче з бюджету 23 млрд грн


Міноборони хоче з бюджету 23 млрд грн

Міністерство оборони України подало в уряд запит на фінансування відомства в 2013 році в розмірі 22,8 млрд грн, повідомив заступник міністра оборони Володимир Можаровський.

"На 2013 рік Міністерство оборони прорахувало всі свої потреби, які складають, за нашими підрахунками, 22,8 млрд грн", - сказав В.Можаровський на брифінгу в п'ятницю.

Він також зазначив, що цю суму вже схвалила Рада національної безпеки та оборони і зараз проект бюджету знаходиться на доопрацюванні в Кабінеті міністрів.

У той же час заступник міністра не уточнив, скільки з цієї суми буде становити спеціальний фонд - кошти, які Міноборони має заробити самостійно за рахунок реалізації надлишкового майна і земель, проте уточнив, що як правило, сума складає 1-2 млрд грн.

За його словами, якщо ця сума буде затверджена урядом, то 72% цих коштів піде на утримання Збройних сил, 21% - на їх розвиток і близько 7% - на підготовку військовослужбовців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua