0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіонбуд безсистемно використав 251,5 тис грн на реконструкцію каналізації - Рахункова палата


Мінрегіонбуд безсистемно використав 251,5 тис грн на реконструкцію каналізації - Рахункова палата

Бюджетні кошти, передбачені у 2011 році та першому півріччі 2012 року на реконструкцію і будівництво систем централізованого водовідведення, використані Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України безсистемно та з численними порушеннями вимог законодавства. Це засвідчив аудит, проведений Рахунковою палатою.

Як наслідок, технічний стан цих систем і очисних споруд у країні лише погіршується, загострюючи проблему подачі якісної питної води для населення. Протягом зазначеного періоду Мінрегіон не забезпечив належного фінансування, ефективного і результативного виконання завдань державних цільових програм, які регулюють водовідведення, - Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки і Загальнодержавної програми "Питна вода України" на 2006-2020 роки.

Аудитом встановлено, що робота міністерства не спрямовувалася на отримання конкретного результату, а планування і фінансування видатків держбюджету на передбачені програмами заходи є незадовільним. Заходи виконуються безсистемно, без помітного просування уперед протягом кількох бюджетних періодів.

У 2011 році заходи з реконструкції та будівництва систем централізованого водовідведення в повному обсязі не профінансовані, що призвело до невиконання завдань бюджетної програми та утворення кредиторської заборгованості майже 238,5 млн. грн., яку досі не погашено.

Під час виконання заходів, передбачених відповідними державними програмами, Мінрегіон використав з порушеннями бюджетного законодавства 251 млн. 449 тис. гривень. Із 35 об'єктів, відібраних міністерством у 2011 році для реалізації програми "Реконструкція та будівництво систем централізованого водовідведення", завершені та здані в експлуатацію лише чотири. Решта "заморожені" за відсутності джерел фінансування для їхньої добудови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua