0 800 307 555
0 800 307 555

Україну очікує сплеск ксенофобії на фоні кризи - експерт


Україну очікує сплеск ксенофобії на фоні кризи - експерт

За умов соціально-економічної кризи в Україні посилився вплив радикальних партій та організацій, які виступають з ксенофобськими та расистськими гаслами і розпалюють міжетнічну ворожнечу. Про це на конференції "Ініціатива розмаїття" у Києві заявив голова представництва Міжнародної організації з міграції Манфред Профазі.

"На жаль, мігранти та шукачі притулку – головні мішені для радикально налаштованих українців. Щоб запобігти загостренню міжетнічних стосунків, разом з урядом та громадськістю України ми здійснюємо проект "Ініціатива розмаїття", яка передбачає зустрічі українців з представниками різних національних громад і країн. Наша спільна з українцями мета – подолати ксенофобські настрої у суспільстві, боротися з насильством на ґрунті расизму і ксенофобії", сказав Профазі.

Проект "Ініціатива розмаїття" започатковано 2007 року як відповідь на безпрецедентне зростання кількості злочинів, скоєних в Україні на ґрунті расової ненависті та ксенофобії.

Нині у здійсненні проекту беруть участь понад шістдесят урядових інституцій, громадських та національних організацій, повідомив Профазі. Також Міжнародна організація з міграції та представництво ООН в Україні виділяють для українського уряду, громадських організацій та об’єднань шукачів притулку понад 400 тисяч доларів США для проведення навчальних курсів, семінарів та освітніх заходів для мігрантів, які хочуть жити в Україні. Головними завданнями проекту Профазі назвав вивчення іноземними мігрантами історії та мови України та їхню інтеграцію в українське суспільство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua