0 800 307 555
0 800 307 555

У ПР обіцяють ще повернутися до законопроекту про наклеп


У ПР обіцяють ще повернутися до законопроекту про наклеп

Депутат від Партії регіонів Сергій Ківалов упевнений, що новообрана Верховна Рада повернеться до законопроекту про наклеп.

Про це повідомляє його прес-служба.

"Вважаю, що новий склад парламенту в спокійному робочому режимі законотворчості повернеться до цього питання. Але спочатку треба переконатися, що всі наші громадяни розмежовують такі поняття, як наклеп і критика", - йдеться в повідомленні.

Однак Ківалов підтримав рішення ініціатора законопроекту Віталія Журавського відкликати його.

"Я підтримую Журавського в тому, що він відкликав законопроект, хоч і вважаю, що відповідальність за наклеп повинна бути обов'язково. Але не кримінальна. Напевно, було помилкою внести цей законопроект саме зараз, напередодні виборів", - зазначив депутат.

За його словами, зараз політичний градус у суспільстві настільки високий, що всі законодавчі ініціативи сприймаються саме через призму політики. Більше того, деякі політичні сили піаряться на будь-якому резонансному питанні. Тому відкликання закону про наклеп заспокоїть суспільство. Як відомо, Верховна Рада схвалила в першому читанні законопроект про криміналізацію наклепу, що викликало шквал критики в Україні та за кордоном.

У вівторок депутат Журавський вирішив відкликати свій законопроект про наклеп, зареєструвавши відповідний проект постанови у Раді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua