0 800 307 555
0 800 307 555

У користувачів можуть виникнути проблеми з Windows 8


Генеральний директор Intel Пол Отелліні заявив тайванським працівникам компанії на внутрішній зустрічі про те, що операційна система Windows 8 випускається "не повністю готовою".

Пол Отелліні заявив, що нова операційна система Microsoft ще вимагає покращень.

Microsoft робить серйозну ставку на Windows 8 не лише як на наступне покоління ОС для ноутбуків і настільних комп'ютерів, але і як на спосіб потіснити Apple на перспективному ринку планшетників. Практично всі провідні виробники електроніки запланували на осінь випуск різноманітних моделей пристроїв з Windows - ПК, ультрабуків, планшетників та їх гібридів.

Windows-8-Logo-Tiles

Однією з головних слабкостей Windows 8 є бідний асортимент програм, що підтримують роботу в новому "плитковому" інтерфейсі. Він змістив з перших позицій традиційний "робочий стіл" з "іконками" додатків і файлів. Більше того, в новій ОС навіть зникло звичне багатьом починаючи з Windows 95 меню "Пуск".

Крім того, напевно будуть виникати проблеми з драйверами - службовими програмами, які забезпечують працездатність окремих компонентів комп'ютера і периферії, що підключається. Слова Отелліні підтверджує й аналітик JMP Securities LLC Алекс Гауна. "Ми стурбовані кількістю помилок та обсягами "тонкої настройки", яка вимагається, щоб змусити працювати протестовані нами системи з Windows 8", - заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua