0 800 307 555
0 800 307 555

Подкаст 32: Які 10 банків хоче покарати НБУ за валютні спекуляції?


Подкаст 32: Які 10 банків хоче покарати НБУ за валютні спекуляції?

Яким буде подальше співробітництво України з МВФ, які банки може покарати НБУ за ігри з валютою, і що потрібно знати про Фонд гарантування внесків – все це у свіжому випуску подкастів на Finance.UA.

У цьому випуску ведучі детально обговорили нововведення закону “Про Фонд гарантування внесків”, зокрема розібралися, що виплати Фонд повинен здійснювати всім до 200 тис. гривень, незалежно від власників банку.

Крім того Олександр Охріменко натякнув слухачам, які 10 банків можуть бути покарані НБУ за те, що в період валютної паніки тримали в касах валюту, штучно підвищуючи таким чином попит на долари.

Також у випуску ви почуєте про те, під який відсоток недавно Україна розмістила єврооблігації, які подальші прогнози щодо цього сегменту, дізнаєтеся про те, що не такі страшні безготівкові розрахунки, якщо ви чесна людина. А в рубриці “Рахівничка” почуєте про те, що впливає на ціни на нерухомість (і навіть невеликий історичний екскурс з цього питання), а також про те, які консульства найбільш охоче видають візи українцям, а які – ні.

Хронометраж випуску:

00:15 – Новини. Які прогнози щодо співпраці України з МВФ, які банки хоче покарати Арбузов, яка ситуація з єврооблігаціями, і що потрібно знати про Фонд гарантування внесків.

27:05 – “Безготівкові розрахунки: кого вони повинні лякати”

35:50 – “Рахівничка”

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua