0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" спростовує інформацію про дефіцит квитків


"Укрзалізниця" спростовує інформацію про дефіцит квитків

Укрзалізниця спростовує інформацію, поширену низкою ЗМІ, про відсутність квитків на потяги, що курсують між Кримським регіоном і Києвом, а також іншими великими містами України.

У відомстві повідомили, що у вільному продажу на потяги, що курсують між великими містами України, є достатня кількість вільних місць.

"Всі представники ЗМІ та пасажири можуть без будь-яких обмежень подивитися наявність квитків на будь-яку дату, їх вартість, а також зарезервувати або викупити проїзні документи на сайті он-лайн бронювання Booking.uz.gov.ua", - повідомляє відомство.

Перегляд системи он-лайн бронювання Booking.uz.gov.ua дав наступні результати: на 12 жовтня залишається у вільному продажу 399 проїзних документів (152 - плацкарт, 182 - купе, 65 - люкс) на потяги, що курсують у напрямку Сімферополь - Київ. У зворотному напрямку Київ - Сімферополь на 12 жовтня залишається у вільному продажу 395 проїзних документів (179 - плацкартних, 164 - купе, 52 - люкс).

Ті, хто хочуть виїхати з Криму в напрямку інших великих міст, також можуть скористатися залізничним транспортом. Зокрема, із Сімферополя в напрямку Харкова на 12 жовтня у вільному продажу залишається 665 проїзних документів (545 - плацкарт, 99 - купе, 21 - люкс). На 5 жовтня з Донецька до Севастополя у вільному продажу залишається 222 проїзні документи (191 - плацкарт, 24 - купе, 7 - люкс). У зворотному напрямку (Сімферополь - Донецьк) у вільному продажу на 12 жовтня залишається 58 проїзних документів (29 - плацкарт, 24 - купе, 5 - люкс).

Кількість вільних місць зазначено станом на 10 годину. 30 хв. 24 вересня.

Також в Укрзалізниці зазначають, що проблема дефіциту квитків до Харкова та Донецька вже кілька місяців тому повністю вирішена - зокрема, із запуском швидкісних потягів "Український експрес".

"Сьогодні квитки на цей та інші класи поїздів є в достатній кількості для того, щоб задовольнити пасажирський попит", - повідомляє Укрзалізниця.

Нагадаємо, за літній періодів 2012 року понад 6,9 млн осіб, які відпочивали в Кримському регіоні, віддали перевагу залізничному транспорту. За червень - серпень 2012 року в напрямку Кримського регіону залізничний транспорт вибрали більше 3,5 млн пасажирів, що на 5,6% більше, ніж у 2011 році. У зворотному напрямку (з Криму) залізничним транспортом виїхало 3,4 млн пасажирів, що на 2,6% більше, ніж у минулому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua