0 800 307 555
0 800 307 555

BMW просить не їздити на M5 і M6


BMW просить не їздити на M5 і M6

Компанія BMW попросила американських власників автомобілів M5 і M6 2013 модельного року утриматися від поїздок на своїх машинах. Відповідна інформація була розміщена на форумі M5Post.com.

У повідомленні BMW зазначається, що інженери компанії виявили дефект в пристрої маслонасоса 4,4-літрових бітурбо-моторів S63TU. Дані силові агрегати встановлюються на поточне покоління седана M5 і моделі M6 в кузові "купе" і "кабріолет". За відомостями представників BMW, падіння тиску масла може привести до серйозних пошкоджень двигуна.

До повідомлення був доданий перелік VIN-кодів автомобілів з потенційною несправністю. Дистриб'юторам марки в США заборонено продавати будь-який з присутніх у цьому списку екземплярів M5 або M6. У випадку, якщо автомобіль уже доставлений покупцеві, представники BMW рекомендують утриматися від поїздок на ньому до тих пір, поки несправність не буде усунена.

Власники отримають листи з проханням відвідати сервісну станцію компанії в жовтні. Ремонт, який займе близько 2,5 годин, буде проведений безкоштовно.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua