0 800 307 555
0 800 307 555

GM відкликає 426 тис. автомобілів через дефект трансмісії


GM відкликає 426 тис. автомобілів через дефект трансмісії

Фахівці корпорації встановили, що в машинах даних моделей, оснащених 4-ступінчастою автоматичною коробкою змінних передач, важіль АКПП може перебувати у позиції, яка не збігається з механізмом перемикання трансмісій.

У General Motors зареєстровано чотири випадки подібної невідповідності, що приводило до ДТП. Зокрема, цей дефект може привести до несподіваного для водія руху припаркованого автомобіля, відзначили фахівці GM.

Компанія заявила, що для вирішення проблеми буде проведений ремонт трансмісій відкликаної партії автомобілів. У письмовому повідомленні власникам уточнюється, що ремонт буде цілком зроблений за рахунок компанії в дилерських центрах GM.

Відкликанню підлягають всього 426,2 тис. автомобілів.

Останнє велике відкликання GM оголошував в кінці червня 2012 року, на ремонт відкликалися 475 тис. автомобілів Chevrolet Cruze, випущених з вересня 2010 по травень 2012 року, у яких була виявлена потенційна небезпека загоряння двигуна.

Корпорація General Motors була заснована в 1908 році і випускає легкові та вантажні автомобілі в 34 країнах, продає і здійснює техобслуговування в 140 країнах. Найбільшим ринком збуту GM є США, за ними йдуть Китай, Бразилія, Великобританія, Канада, Росія і Німеччина.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua