0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung хоче додати новий iPhone до патентної суперечки з Apple


Samsung хоче додати новий iPhone до патентної суперечки з Apple

Компанія Samsung планує додати смартфон iPhone 5 свого головного конкурента по мобільному ринку Apple, до матеріалів патентної справи проти американської компанії, розгляд якої в суді США заплановано на 2014 рік.

Як повідомляється, Samsung планує використовувати в боротьбі проти iPhone 5 ті ж патенти, у порушенні яких обвинувачується iPhone 4S.

У документах, поданих до суду Сан-Хосе (Каліфорнія), йдеться, що південнокорейська компанія спершу повинна вивчити iPhone 5, продажі якого починаються в США і ще восьми країнах в п'ятницю.

Нагадаємо, 25 серпня Федеральний суд в Сан-Хосе, Каліфорнія, присудив корпорацію Samsung до виплати $1,05 млрд компанії Apple за незаконне використання її патентів на програмне забезпечення та дизайн смартфонів.

Обидві компанії, що займають у сукупності більше половини світового ринку смартфонів і нетбуків, взаємно звинувачували один одного в порушенні прав інтелектуальної власності в семистах з гаком конкретних випадках. Apple бажала отримати з Samsung 2,5 млрд доларів, Samsung виставив претензії до Apple на 519 мільйонів.

Суд частково визнав позов Apple, а домагання конкурента залишив без задоволення. Рішення журі дає Apple можливість домагатися заборони на імпорт в США низки виробів Samsung. Очікується, що південнокорейська корпорація оскаржить вердикт. Нідерландська юстиція в червні цього року в аналогічному спорі зайняла бік Samsung.

Згідно з даними аналітичної компанії IDC, на світовому ринку смартфонів лідирує Samsung, на частку якої за підсумками другого кварталу поточного року припало близько третини відвантажених пристроїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua