0 800 307 555
0 800 307 555

Кількість міжнародних транзакцій в інтернеті зросла на 75%


Кількість міжнародних транзакцій в інтернеті зросла на 75%

У першому півріччі 2012 року кількість інтернет-операцій за платіжними картками банків - клієнтів "Українського процесингового центру" (UPC) в українських інтернет-магазинах збільшилася в порівнянні з першим півріччям 2011 року майже в два рази - на 99%.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

При цьому обороти українських інтернет-підприємств зросли за звітний період на 88%, а частка покупок в Інтернеті в загальному обсязі покупок по картках протягом перших шести місяців 2012 року складе 18%.

Також українські власники платіжних карт тепер частіше платять на зарубіжних сайтах. Кількість міжнародних транзакцій в Інтернеті зросла на 75% за перше півріччя 2012 року, а грошові обороти по українських картах на зарубіжних сайтах - на 76%.

Найчастіше в українському Інтернеті власники карток оплачували телекомунікаційні послуги: поповнювали рахунки мобільних телефонів і платили за використання Інтернету. За кількістю транзакцій частка таких операцій у загальному обсязі склала 66%. На другому місці за популярністю - оплата комунальних послуг. За кількістю транзакцій частка комунальних платежів - 26%. На третьому місці - оплата реклами і просування сайтів в Інтернеті (4%), на четвертому - авіаквитки (3%).

Як зазначили в компанії, серед операцій у торговельних точках частка покупок, оплачених через POS-термінали банків-клієнтів UPC, досягла 24% у першій половині 2012 року, тоді як в 2011 році цей показник не перевищував 19%. При цьому кількість операцій за платіжними картками в банкоматах банків - клієнтів UPC в першій половині 2012 року зросла лише на 10% в порівнянні з першою половиною 2011 року, тоді як зростання кількості покупок в POS-терміналах склало 50%.

Довідка. ПрАТ "Український процесинговий центр" (UPC) - лідер на ринку процесингових і аутсорсингових послуг в Україні. Послугами компанії користуються 60 українських банків і 4 банки в Східній Європі, UPC обслуговує понад 10,6 млн платіжних карток, 56,6 тис. РОS-терміналів і понад 8,5 тис банкоматів в Україні, кількість транзакцій, що проходять через процесинговий центр, перевищує 55 млн на місяць.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua