0 800 307 555
0 800 307 555

Canon запустила хмару для зберігання фотографій


Canon запустила хмару для зберігання фотографій

Японський виробник фототехніки Canon відкриває сервіс Project 1709, призначений для зберігання фотографій в інтернеті та їх систематизації, за даними Pocket-lint.

Користувачі фотохостингів можуть не тільки завантажувати знімки з власного комп'ютера, але і зберігати зображення, які були опубліковані на інших сайтах. На даний момент у Project 1709 автоматично зберігаються фотографії з Facebook, а пізніше до сервісу мають намір "прив'язати" також інші сервіси.

При цьому сховище Canon володіє функцією розпізнавання фотографій-дублікатів, а кожен знімок можна підписати "тегами". Фотографією можна "поділитися" в соцмережах або відправити посилання на неї поштою.

На даний момент Project 1709 діє в режимі бета-версії, і зареєструватися в сервісі поки можна тільки за запрошенням. Повна версія сховища стане доступною всім охочим в 2013 році.

На даний момент більшу частину ринку фотохостингів займають такі відомі сайти, як Picasa, Flickr і Photobucket. Крім того, багато хмарних сховищ, призначених не тільки для зображень, але і для зберігання документів, також надають користувачам можливість зберігання фотографій.

Раніше повідомлялося, що інтернет-гігант Google готується запустити власне онлайн-сховище даних. Між тим, компанія Apple вивела веб-версію свого "хмарного" сервісу iCloud.com з режиму бета-тестування, надавши всім користувачам можливість ним користуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua