0 800 307 555
0 800 307 555

Китайські автомийники відмовляються мити японські машини


Китайські автомийники відмовляються мити японські машини

Автомийки в одному з передмість Пекіну відмовляються обслуговувати машини японських марок на знак протесту проти націоналізації Японією островів Сенкаку.

Про відмову мити автомобілі японського виробництва свідчать оголошення, розклеєні на автомийках. Деяким автомобілістам все ж вдається вмовити мийників обслужити їхні машини, але для них послуга коштує на 10 юанів ($1,6) дорожче.

Численні протести проти націоналізації архіпелагу, який у Китаї називають Дяоюйдао, тривають у Китаї вже два тижні. На початку вересня стало відомо, що Японія викупила три з п'яти островів архіпелагу у японської сім'ї, яка була їх приватним власником. У Пекіні ці дії визнали посяганням на суверенітет і територіальну цілісність Китаю.

Свого піку протести досягли 18 вересня - в 81-у річницю японської окупації північно-східного Китаю. У цей день демонстрації пройшли біля посольства Японії в Пекіні, дипмісій Токіо в інших містах, а також перед будівлями японських компаній і ресторанів. Японські автовиробники Honda і Nissan змушені були призупинити виробництво в Китаї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua