0 800 307 555
0 800 307 555

USAID йде з Росії


USAID йде з Росії

Американське агентство з міжнародного розвитку (USAID) згортає свою діяльність в Росії. Про це йдеться в заяві Держдепартаменту США, оприлюдненій увечері у вівторок.

Як зазначила представник Держдепу Вікторія Нуланд, США пишаються тим, чого USAID досягло в Росії за останні 20 років. Всі програми агентства будуть "відповідально" завершені або передані іншим організаціям.

"Хоча фізична присутність USAID в Росії підійде до завершення, ми, як і раніше, віддані підтримці демократії, прав людини та розвитку життєздатного громадянського суспільства в Росії та з нетерпінням чекаємо продовження співпраці з російськими НКО", - йдеться в заяві.

Рішення про заборону діяльності організації було схвалено російською владою. За деякими даними, ноту про те, що діяльність агентства повинна бути припинена з 1 жовтня, посол США в Росії Майкл Макфол отримав від МЗС Росії на саміті АТЕС, який проходив у Владивостоці з 2 по 9 вересня. Офіційних коментарів від російської влади з приводу закриття USAID в Росії поки не надходило.

Припинення діяльності USAID в Росії може позначитися, зокрема, на роботі проекту "Я вправі" та асоціації "Голос". Крім того, агентство підтримувало низку освітніх і наукових програм.

USAID було створено при уряді США в 1961 році з ініціативи Джона Кеннеді. Агентство підтримує розвиток демократії, економіки, охорони здоров'я, надає екстрену гуманітарну допомогу і сприяє в запобіганні конфліктів більш ніж у ста країнах світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua