0 800 307 555
0 800 307 555

Українці стали активніше купувати вітчизняні ліки - Бахтеєва


Українці стали активніше купувати вітчизняні ліки - Бахтеєва

Збільшення у грошовому вираженні споживання медпрепаратів вітчизняного виробництва свідчить про те, що українці почали їм більше довіряти.

Про це заявила на прес-конференції у вівторок голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтеєва.

"Важливо відзначити, що населення України почало купувати більше препаратів вітчизняного виробництва. Якщо у 2010 році українці в грошовому вираженні купили 28% ліків вітчизняного виробництва, то вже у першому півріччі поточного року ця цифра становила понад 30%", - сказала Бахтеєва.

Вона додала, що частка імпорту на рівні 70% у середньому відповідає європейським стандартам. Зокрема, за словами голови профільного Комітету ВР, у Німеччині вона становить 72%, у Великобританії - майже 70%, у Франції - 82%.

Бахтеєва поінформувала, що, згідно із статистичними даними, торік кожний українець купив 32 упаковки ліків на суму в середньому майже 1 тис. гривень.

"Відсоток споживання українцями вітчизняних ліків свідчить про те, що зростає довіра до цих препаратів, а також про те, що цінова політика стає більш реальною, що робить їх більш доступними", - вважає Бахтеєва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua