0 800 307 555
0 800 307 555

Міністр ЄЕК впевнений, що Росія та Україна урегулюють питання з утилізаційним збором


Міністр ЄЕК впевнений, що Росія та Україна урегулюють питання з утилізаційним збором

Україна і Росія знайдуть взаємоприйнятне рішення з питання стягування утилізаційного збору за автомобілі.

Таку впевненість в бесіді з журналістами висловив міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії (ЄЕК) Андрій Слєпньов.

"Враховуючи те, що ми в паритеті торгуємо (ту кількість машин, яку ми поставляємо і яку вони нам постачають, приблизно можна порівняти) і те, що Україна ввела аналогічні приблизно заходи, в цьому сенсі у нас утворюється можливість гармонізації вимог щодо утилізації, що дозволить виробникам країн користуватися певними механізмами, які чинять мінімальний вплив на торгівлю", - заявив він.

При цьому А.Слепньов уточнив, що скасування стягування утилізаційного збору з українських автовиробників не буде.

"Утилізаційний збір - він введений і для російських виробників, і для виробників інших країн, в тому числі і для української сторони", - сказав міністр. Він відмовився уточнити механізм, за допомогою якого буде вирішено питання. "Я б зараз не став пророкувати, що там буде в угоді, яка ще не укладена", - заявив А.Слепньов і висловив сподівання, що документ буде підписаний найближчим часом.

"Важливо, що ми зі свого боку вітаємо бажання української та російської сторін уникнути появи будь-яких торгових бар'єрів у рамках зони вільної торгівлі СНД", - сказав А.Слепньов. Він нагадав, що угода про цю зону вільної торгівлі набуває чинності 20 вересня.

Також міністр з торгівлі ЄЕК висловив упевненість в тому, що і по сільськогосподарській техніці, де також планується введення утилізаційного збору, також буде знайдено рішення, яке влаштує всіх виробників.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua