0 800 307 555
0 800 307 555

Рада розгляне законопроект про обов'язкову веб-трансляцію підрахунку голосів


Рада розгляне законопроект про обов'язкову веб-трансляцію підрахунку голосів

Верховна Рада у вівторок розгляне законопроект №11091, яким пропонується ввести обов'язкову веб-трансляцію з виборчих дільниць під час підрахунку голосів на парламентських виборах.

Про це йдеться в порядку денному Ради.

Крім цього, заплановано розгляд законопроекту №11104 депутата Ради від фракції Партії регіонів Владислава Забарського про визначення порядку роботи систем відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів у разі виникнення технічних проблем із передачею зображення.

Порядком денним передбачається спочатку розглянути низку ратифікаційних законопроектів. Зокрема депутати розглянуть проекти №0269 про ратифікацію кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку для реалізації проекту "Реабілітація гідроелектростанцій" і №271 про ратифікацію угоди з Європейським інвестиційним банком на реалізацію проекту "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС - Каховська".

Крім цього, планується розглянути законопроекти №0263 про ратифікацію конвенції про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і майно з Саудівською Аравією і №0265 про ратифікацію угоди про спільну боротьбу з розкраданням автомобілів і забезпеченні їх повернення в рамках країн Співдружності Незалежних Держав.

Також заплановано розгляд проекту №11128 про розширення списку покупців земель несільськогосподарського призначення, №11131 щодо скасування ліцензування робіт із землеустрою та оцінки землі з 2015 року і №11116 про скасування Комісії з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із землеустрою для скорочення термінів отримання землі у власність.

Крім цього парламентарії розглянуть у другому читанні проекти №10492 про створення Єдиного державного демографічного реєстру та №10294, яким пропонується схвалити Кодекс цивільного захисту.

Як повідомляло агентство, на початку серпня Президент Віктор Янукович схвалив закон, що визначає порядок використання веб-камер на виборчих дільницях.

У липні Рада виділила Центральній виборчій комісії 993,6 млн гривень для оснащення виборчих дільниць на парламентських виборах системами відеоспостереження.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua