0 800 307 555
0 800 307 555

Оплату консульського збору у посольстві США спростили для українців


Оплату консульського збору у посольстві США спростили для українців

Завдяки новій системі буде простіше призначати візові співбесіди і здійснювати доставку документів в посольство США в Україні, повідомили у відомстві.

"Нова система простіша і зручніша в користуванні, а оплата одного консульського збору охоплює вартість усіх послуг... Починаючи з 20 вересня 2012 року, всі послуги, включаючи призначення співбесіди, а також доставка паспортів та інших документів будуть надаватися особам, які звертаються за візами (аплікантам), без необхідності додаткової оплати за них", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, завдяки нововведенню прохачам не доведеться платити за особистий ідентифікаційний номер (PIN-код) для того, щоб призначити візову співбесіду, а кур'єрська доставка також буде проводитися без додаткової оплати.

Варто відзначити, що розмір консульського збору залишиться колишнім.

"Тільки веб-сайт і колл-центр є офіційними засобами надання посольством США загальної інформації щодо віз і тільки користуючись ними можна призначити приватну візову співбесіду", - зауважили представники посольства.

Офіційний веб-сайт нової системи для призначення співбесід - www.ustraveldocs.com. Контакти колл-центру: понеділок-п'ятниця: 9.00-21.00 (місцевий час), веб-сайт: www.ustraveldocs.com http://www.ustraveldocs.com, телефон в Україні (044) 383-80-66; телефон в США (703) 988-7107.

Нові координатори стануть робочими після 20 вересня.

Як повідомлялося 15 вересня, угода України з Польщею про скасування плати за національні візи вступила в силу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua