0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільшу вигоду від утилізаційного збору отримають сміттярі


Найбільшу вигоду від утилізаційного збору отримають сміттярі

Основні економічні вигоди від введення утилізаційного збору на ввезення російських транспортних засобів матимуть підприємства, що займаються в Україні утилізацією відходів.

Про це сказав директор аналітичного департаменту компанії Pro-Consulting Олександр Соколов.

"Основну вигоду від введення утилізаційного збору на території України отримають підприємства, діяльністю яких є утилізація відходів" - вважає О. Соколов.

На думку аналітика, також можна чекати переорієнтації споживачів на вітчизняне авто і скорочення продажу нових автомобілів.

"Однак, через відсутність чіткого формулювання постанови, якісь зміни в цьому секторі прогнозувати складно", - сказав він.

Нагадаємо, Росія з 1 вересня ввела утилізаційний збір на транспортні засоби, що ввозяться в країну. Внаслідок таких заходів з боку Росії, середня вартість авто українського виробництва збільшилася на 10%.

Продукція українських виробників знаходиться в нижньому ціновому сегменті і дуже чутлива до зміни ціни. Враховуючи той факт, що основним ринком збуту для української автомобільної промисловості є Росія (близько 50%), український автопром ризикує отримати чималий збиток.

Як симетричний захід Україна ввела утилізаційний збір на імпортовані з Росії автомобілі та автобуси.

Відповідна постанова Кабінету міністрів України офіційно опублікована в пресі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua