0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні прогнозується спільна циркуляція декількох вірусів грипу - МОЗ


В Україні прогнозується спільна циркуляція декількох вірусів грипу - МОЗ

В епідеміологічному сезоні 2012-13рр в Україні прогнозується спільна циркуляція двох вірусів грипу А (H3N2) - нового штаму А/H3N2/Вікторія/361/2011 і нового для України штаму B/Вісконсін/1/2010, повідомляється на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України.

За даними відомства, не відкидається також можливість циркуляції вірусу грипу А/Н1N1/Каліфорнія/2009, але його роль в епідемічному процесі буде другорядною.

Всі три штами увійшли до складу актуальних сезонних вакцин проти грипу на сезон 2012-2013 рр. як рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я для виробників грипозних вакцин.

Крім того, на території України дозволені до застосування наступні вакцини для профілактики грипу: FLUARIX (Флюарикс), Інтанза*15/Інтанза*9 (Intanza*15/Intanza*9), ІНФЛУВАК (INFLUVAC), зазначають у відомстві.

Ще два препарати проходять процедуру державної реєстрації.

У МОЗ рекомендують провести щеплення приналежним до груп ризику особам, щоб уникнути ускладнень і можливих летальних випадків внаслідок захворювання на грип. "Вакцинопрофілактику грипу потрібно починати з вересня-жовтня 2012 року", - йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua