0 800 307 555
0 800 307 555

Українських розробників не пустили у Windows Store


Українських розробників не пустили у Windows Store

Компанія Microsoft в офіційному блозі назвала список країн, розробники з яких можуть розміщувати свої додатки в магазині програм Windows Store для Windows 8. Україна не потрапила в цей список країн.

До списку софтверного гіганта увійшли 120 країн і територій. З країн колишнього СРСР в нього потрапили лише Латвія, Литва, Росія та Естонія. У майбутньому перелік може бути розширений, але конкретних строків для цього Microsoft не називає.

Для індивідуальних розробників річна підписка буде коштувати $49, а для компаній – $99.

В магазині Windows Store розміщуються додатки для середовища Metro. Він був відкритий для користувачів 29 лютого 2012р. – в день виходу Consumer Preview, другої за рахунком попередньої версії Windows 8.

Купувати додатки в магазині від Microsoft зможуть жителі більш ніж в 200 країн, включаючи Росію, Україну і Білорусь, причому сплачувати за програми можна буде в національній валюті, тобто в гривнях.

Нагадаємо, що операційна система Windows 8 буде представлена 26 жовтня 2012 року. За рахунок підтримки двох процесорних архітектур (x86 і ARM) система буде працювати як на персональних комп’ютерах і ноутбуках, так і на планшетах. Версія для планшетів буде називатися Windows RT.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua