0 800 307 555
0 800 307 555

GROUP-IB, CS – професійне партнерство


GROUP-IB, CS – професійне партнерство

Компанія CS, провідний український розробник систем автоматизації банківської діяльності, та Group-IB, російська компанія, яка займається розслідуванням комп’ютерних злочинів, оголошують про укладення партнерської угоди. Партнерство направлено на посилення протидії розкрадання в системах інтернет-банкінгу на територіях Росії та України.

В рамках підписаної угоди компанії домовились про участь у спільних проектах, направлених на зниження рівня комп’ютерних злочинів на фінансовому ринку України. В першу чергу це стосується об’єднання зусиль в профілактиці випадків розкрадання грошових засобів за допомогою систем дистанційного банківського обслуговування. Регулярний обмін оперативною інформацією, розробка методів протидії атакам та проведення спільних заходів буде направлене на зниження хакерської активності.

«Комп’ютерна злочинність не має національності та територіальної прив’язки, — відзначає Ілля Сачков, генеральний директор Group-IB. — Російські хакери давно та активно взаємодіють з українськими «колегами». Тому ми і намагаємось зміцнити свої позиції та знайти сильних партнерів. Співпраця з провідним розробником систем автоматизації банківської діяльності в Україні дозволить ефективно розслідувати та запобігати багатомільйонні розкрадання».

«Наша компанія максимально уважно відноситься до питань безпеки, особливо в системах інтернет-банкінгу, адже саме інтернет-банкінг є найбільш «ласим шматочком» для мережевих злочинців,— говорить Ігор Бабченко, директор компанії CS. — Саме тому зустріч, що відбулась, закономірна, а перспективність спільної роботи обох компаній на ґрунті захисту фінансів в інтернеті — безсумнівна. Спільна боротьба з комп’ютерними злочинами — запорука безпеки наших клієнтів в інтернеті».

Про компанію CS

Компанія CS працює на ринку інформаційних технологій вже понад 15 років і спеціалізується на розробці, впровадженні, комплексному супроводі та розвитку систем автоматизації банків і страхових компаній. Сьогодні компанія CS займає лідируюче положення серед українських розробників банківського програмного забезпечення та є єдиним в Україні розробником банківського ПЗ, який має статус Oracle Platinum Partner.

Про Group-IB

Заснована в 2003 році міжнародна компанія Group-IB — лідер російського ринку в області розслідування комп’ютерних злочинів — надає повний комплекс послуг по розслідуванню комп’ютерних злочинів, починаючи від оперативного реагування на інцидент та закінчуючи постінцидентним консалтингом. В складі компанії працює лабораторія комп’ютерної криміналістики та дослідження шкідливого коду, що надає послуги незалежної компьютерної експертизи, в тому числі та й правозахисним органам Росії. На базі Group-IB здійснює свою діяльність CERT-GIB, цілодобовий центр швидкого реагування на інциденти інформаційної безпеки. Входить в LETA Group.

За додатковою інформацією звертайтесь:

Юлія Купава

Керівник PR-відділу

Компанія CS

Тел.: +38 057 760 13 67

E-mail: pr@csltd.com.ua

Богдан Вовченко

Керівник прес-служби Group-IB

Тел.: +7 (495) 661-55-38 дод. 151

E-mail: vovchenko@group-ib.ru

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:СіЕс Інтегра
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua