0 800 307 555
0 800 307 555

"Чорноморнафтогаз" має намір до 2015р повністю забезпечити Крим газом


"Чорноморнафтогаз" має намір до 2015р повністю забезпечити Крим газом

Державне акціонерне товариство (ДАТ) "Чорноморнафтогаз" (АРК) до 2015 року буде повністю забезпечувати АРК газом, який видобувається з кримських свердловин.

Про це заявив начальник департаменту геологорозвідувальних робіт ДАТ "Чорноморнафтогаз" Петро Дякович, виступаючи на Міжнародній геологічній конференції "Крим-2012", повідомляє прес-служба Республіканського комітету АРК з охорони навколишнього природного середовища (Рескомприроди) в середу. "У 2015 році ми плануємо добувати газ вже не тільки для всього Криму, але і частково для України.

Зараз обходитися своїми запасами виходить тільки влітку. Але через три роки ми плануємо використовувати в автономії винятково кримський газ також і в зимовий період", - цитує прес-служба головного геолога підприємства. За даними прес-служби Рескомприроди, під час Міжнародної геологічної конференції "Крим-2012" вчені та фахівці України, Росії, Туреччини, США обговорюють питання відкриття нових родовищ нафти і газу в Азово-Чорноморському басейні для нарощування енергетичного потенціалу України і Криму.

ДАТ "Чорноморнафтогаз" входить до складу НАК "Нафтогаз України". Спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного та Азовського морів.

В даний час на балансі "Чорноморнафтогаз" знаходяться 17 родовищ, з яких 11 газових, 4 газоконденсатні і 2 нафтові. Сумарні запаси всіх родовищ становлять: природного газу - 58,56 млрд куб. м, газового конденсату - 1,231 млн тонн, нафти - 2,53 млн тонн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua