0 800 307 555
0 800 307 555

Integrites - юридичний радник компанії Syngenta


Integrites - юридичний радник компанії Syngenta

17 вересня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites консультує компанію Syngenta, одного з визнаних лідерів на агрохімічному ринку з питань дослідження та розробки генетичних ресурсів рослин.

МЮФ Integrites консультує компанію Syngenta з питань біологічного різноманіття. Зокрема, в рамках проекту, команда юристів МЮФ Integrites забезпечувала юридичну підтримку клієнта щодо правових підстав для доступу іноземних компаній до генетичних ресурсів рослин в Україні, можливості експортувати генетичний матеріал, а також захисту прав інтелектуальної власності на сорти рослин. Правовий аналіз, наданий юристами МЮФ Integrites, охоплював також питання збереження генетичних ресурсів в умовах ex-situ.

В результаті комплексної юридичної підтримки юристів МЮФ Integrites, компанія Syngenta отримала детальне уявлення про правове регулювання питань, пов’язаних з дослідженнями та розробкою генетичних ресурсів рослин, що дозволить ефективно планувати реалізацію відповідних проектів в даній сфері.

Проект здійснювався командою юристів МЮФ Integrites у складі юристів Євгена Блока та Ольги Бірюк під керівництвом партнера Олександра Алексєєнко.

Syngenta – одна з провідних міжнародних компаній, в якій працюють близько 26 000 спеціалістів в більш ніж 90 країнах світу для досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослин. Завдячуючи передовим науковим знанням, глобальним дослідженням та зобов'язанням перед нашими клієнтами, ми допомагаємо збільшувати врожайність сільськогосподарських культур, захищати навколишнє середовище та покращувати здоров’я та якість життя.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua