Українські пілоти найближчим часом зможуть вчитися на тренажерах Boeing - уряд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українські пілоти найближчим часом зможуть вчитися на тренажерах Boeing - уряд

272
Україна в найближчі роки планує закупити в американської компанії Boeing тренажери для підготовки пілотів у вітчизняних вищих навчальних закладах, повідомив віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесников.
"Україна не має повного циклу підготовки пілотів цивільної авіації середньомагістральних літаків, таких як Boeing-737 або А-320. Тож завдання, яке стоїть перед нами, - готувати пілотів на бюджетних спеціальностях, щоб люди з простих сімей мали можливість вивчитися" , - сказав віце-прем'єр після відвідування центру підготовки пілотів американської компанії Boeing в Маямі (США).
Він уточнив, що для підготовки пілота такого класу необхідний не один десяток тисяч доларів, і в світі спостерігається дефіцит пілотів такої категорії. А при закупівлі таких тренажерів, за словами віце-прем'єра, буде вирішуватися ще й соціальне завдання, адже українська молодь на конкурсній основі зможе отримати спеціальність пілота Boeing-737.
Крім того, за словами Б.Колесникова, тренажери дозволять підвищити рівень знань тих українських пілотів, які працювали в цивільній авіації, але без відповідної категорії, а також здійснити перепідготовку військових льотчиків у цивільних спеціальностях.
"Найпоширеніший - це літак Boeing-737. Вважаю, ми купимо симулятор цього літака для спеціально створюваного технічного центру з підготовки пілотів, також ми купимо два комп'ютерні тренажери за кошти приватних фондів. Вони будуть знаходитися в Київському національному авіаційному університеті та в Донецькому національному технічному університеті", - сказав міністр інфраструктури.
Він додав, що при купівлі таких тренажерів компанія Boeing надасть значну відстрочку, а ось що стосується вартості таких тренувальних об'єктів, то їх ціни різні і коливаються від $8 до $20 млн.
"Я б хотів, щоб з 1 вересня 2013 року комп'ютерні тренажери вже почали працювати в Україні в двох університетах. А до 1 вересня 2014 року, я вважаю, буде встановлений вже й повноцінний симулятор для Boeing-737 нового покоління", - підкреслив Б.Колесников.
Під час відвідування центру підготовки пілотів Boeing-737 віце-прем'єр особисто випробував симулятор новітнього Boeing-777, якого Україна поки не має.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас