0 800 307 555
0 800 307 555

Форекс - підсумки вівторка і прогнози на середу


У вівторок європейські валюти збадьорилися відразу завдяки декільком факторам. З самого ранку Конституційний суд Німеччини розвіяв всі сумніви і підтвердив, що ухвалить чітке рішення з приводу ESM. Ну, а під час американської сесії в гру вступили дані щодо економіки США. У підсумку, EUR/USD завершила торги поблизу 1,2860, а GBP/USD - в районі 1,6070.

Отже, з самого ранку EUR/USD отримала підтримку у вигляді чіткої позиції суду Німеччини. З рівня відкриття 1,2758 пара підскочила в район 1,2818, після чого початковий запал згас, і пара почала консолідацію. Додатковим стимулом до зростання несподівано стали американські дані - торговельний баланс США розчарував збільшенням дефіциту, а лиховісні погрози Moody's з приводу зниження рейтингу найбільшої економіки світу лише посилили тиск на USD. У підсумку пара підійшла до проміжного опору 1,2860, де й закінчила торговий день.

Великобританія піднесли приємний сюрприз. У липні торговий дефіцит звузився сильніше від прогнозів на тлі стрибка експорту. Показник знизився до -7,2 млрд. ф. ст. ($11,5 млрд.) проти -10,1 млрд. у червні. Такі позитивні дані дають надію на те, що в 3 кварталі ВВП все ж таки вийде з від’ємної території. Саме це допомогло GBP/USD утримуватися вище 1,60 з самого ранку і досягти денного максимуму 1,6083 (звичайно, не без підтримки американських звісток). У підсумку пара завершила торги на 10 пунктів нижче максимуму.

USD/JPY рухається в небезпечному напрямку, здатному розбудити японську монетарну владу і викликати бажання здійснити інтервенцію. Відкривши день на 78,25. пара дуже швидко змогла прорвати підтримку 78,00 і до американської сесії досягла мінімуму 77,69. Природно, велику роль в цьому зіграли погрози Moody's позбавити США рейтингу ААА, а також слабкі дані щодо торгового балансу. Дефіцит розширився на 0,2% до - $42 млрд. проти переглянутого до -$41.9 млрд. попереднього значення. Пара завершила торги в області 77,70.

AUD/USD провела день з користю. Попит на ризиковані активи підтримав зміцнення пари від рівня відкриття 1,0334 до денного максимуму 1,0448, а завершила вона торги на 10 пунктів нижче.

Прогноз на середу, 12 вересня 2012 року

Отже, середа буде гарячою. ЄС представить свої пропозиції щодо створення банківського союзу, голландці проведуть вибори, а Конституційний суд Німеччини озвучить своє рішення щодо постанови блокувати фонд порятунку Європи. З вчорашньої динаміки EUR/USD цілком очевидно, що трейдери повністю впевнені в утвердженні ESM, бо наслідки іншого припису будуть занадто масштабні і небезпечні. Суд може попросити участь парламенту в ухваленні рішень щодо порятунку країн, що значно ускладнить отримання підтримки з боку Німеччини. Однак всі ці питання можуть виникнути лише в грудні, а не на сьогоднішньому засіданні. Таким чином, шанси на досягнення EUR/USD опору 1,30 достатньо великі. Тим не менш, поява будь-яких умов для надання допомоги слабким країнам здатна обвалити пару з найближчою метою на 1,2770 і далі 1,27.

Для GBP/USD крім пристрастей з Німеччини залишається ще один чинник впливу. Сьогодні будуть опубліковані дані щодо ринку праці. І судячи з попередніх звітів, цілком можна чекати позитивні звістки. Цей факт може підтримати зміцнення пари в першій половині дня в район 1,61, а позитивний результат голосування суду відправить ціни в район 1,6170.

Небезпечна близькість USD/JPY до ключової позначки 77,00 викликає побоювання. Незважаючи на те, що пара мало реагує на ситуацію в Європі, вона може продовжити падіння в разі, якщо на ринку з'являться нові аргументи на користь пом'якшення монетарної політики США на найближчому засіданні. Справа в тому, що шанси на такий крок становлять 50%, тому будь-який коментар або економічний показник, який здатний переважити чашу терезів, може викликати реакцію ринку. Найближчою метою в разі "м'якого сценарію" буде позначка 77,00.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua