0 800 307 555
0 800 307 555

Україна скоротила імпорт російського газу на 34%


Україна скоротила імпорт російського газу на 34%

Україна за 8 місяців 2012 року скоротила імпорт газу з Російської Федерації, в порівнянні з аналогічним періодом 2011 року, на 34% - до 21,5 млрд куб. м.

Про це повідомили в прес-службі держкомпанії "Укртрансгаз".

З початку 2012 року транзит природного газу через територію України до держав Західної Європи, за інформацією "Укртрансгазу", склав 54 млрд куб. м.

"При цьому всі заявки країн-споживачів виконуються в повному обсязі", - повідомляє прес-служба компанії.

Оператор газотранспортної системи України не називає порівняльних даних по транзиту. Рік тому "Укртрансгаз" повідомляв про транзит газу в січні-серпні 2011 року до країн Західної Європи в обсязі 70 млрд куб. м.

Згідно з повідомленням прес-служби "Укртрансгазу", споживачам України за 8 місяців поточного року протранспортовано майже 31 млрд куб. м, що становить 94% від показників аналогічного періоду минулого року.

Україна за 7 місяців 2012 року скоротити імпорт газу з Російської Федерації до 19 млрд куб. м, що на 39% менше від показників аналогічного періоду минулого року.

Довідка. ДК "Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" є оператором газотранспортної системи України. Компанія експлуатує 37,1 тис. км магістральних газопроводів і газопроводів-відведень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua