0 800 307 555
0 800 307 555

ЄЦБ не може сформувати склад дирекції через нестачу жінок


ЄЦБ не може сформувати склад дирекції через нестачу жінок

Європарламент відклав слухання по кандидатурі Іва Мерш до складу дирекції (правління) Європейського центрального банку (ЄЦБ) у зв'язку з дефіцитом жінок на керівних постах в найважливішому органі, відповідальному за грошово-кредитну політику єврозони, повідомляє Associated Press.

Ів Мерш, який очолює Центробанк Люксембургу, повинен був постати перед комітетом Європарламенту з економічних та валютних питань в понеділок, 10 вересня.

За словами голови комітету Шерон Баулз, вона не змогла добитися від міністрів фінансів єврозони адекватної відповіді на запитання, чому не можна було знайти кандидатів-жінок і представлені були кандидатури тільки чоловіків.

В даний час ні в складі дирекції ЄЦБ, ні у складі його ради керуючих, що налічує 23 членів, немає жодної жінки.

Єврокомісія має намір у жовтні представити законопроект, який вимагає наявності не менше 40% керівників-жінок у складі рад директорів великих європейських компаній, зареєстрованих на біржах. Як відзначають представники Європарламенту, відсутність жінок в ЄЦБ є поганим прикладом, який може підірвати довіру до ініціативи Єврокомісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua