0 800 307 555
0 800 307 555

Експерти стверджують, що зростання цін на бензин буде поступовим


Експерти стверджують, що зростання цін на бензин буде поступовим

Експерти прогнозують плавне зростання цін на роздрібному ринку нафтопродуктів України у зв'язку з підвищенням цін на зовнішньому ринку, але відзначають при цьому, що воно не буде різким через відсутність дефіциту палива.

Прo це на прес-конференції заявив директор Асоціації "Об'єднання операторів ринку нафтопродуктів України" Леонід Косянчук.

"Зовнішній ринок демонструє підйом, що, звичайно, не може не позначитися на ціноутворенні нафтопродуктів України", - сказав Л.Косянчук.

При цьому він зазначив, що станом на сьогоднішній день на вітчизняному ринку нафтопродуктів палива багато, тому економічно обґрунтоване підвищення цін відстає від реального.

Разом з тим, директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн зазначив, що зростання цін не буде швидким, воно буде поступовим.

"Накопичені великі запаси палива, особливо по дизельному паливу, тому це буде серйозним гальмом на шляху зростання цін", - повідомив С. Куюн.

За прогнозами експертів, на національному роздрібному ринку формуються передумови для незначного подорожчання високооктанового бензину на 5-25 копійок за літр.

За даними консалтингової групи "А-95", середні роздрібні ціни в Україні на паливо станом на 6 вересня 2012 року складають: бензин А-76\\80 - 10,27 грн, бензин А-92 - 10,56 грн, бензин А-95 - 10,85 грн, бензин А-95+ - 11,72 грн, дизельне паливо - 9,66 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:УНІАН
Опитування
В Контексті Finance.ua