0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung перевіряють на чесність на його батьківщині


Samsung перевіряють на чесність на його батьківщині

Комісія з чесної торгівлі (FTC) розглядає скаргу Apple, яка заявила, що корейська компанія використовує свою домінуючу позицію на ринку бездротових технологій в спробі послабити конкурентів.

Такий черговий етап патентної війни, яку Apple і Samsung ведуть в десяти країнах. Корейці використовували патенти на бездротові технології як доказ, що вказує на неправомірні дії Apple під час найгучнішого судового розгляду, що закінчився минулого місяця перемогою "яблучної" компанії.

Бумеранг повертається: Samsung спочатку оштрафували на $1,05 млрд, а тепер можуть знову засудити - за ті самі патенти. Подібне розслідування ведеться не тільки в Кореї. Європейський союз теж підозрює, що Samsung судиться за технологію, щоб видавити конкурентів з ринку.

Керівництво компанії протестує. В Samsung впевнені, що ліцензії всім виробникам устаткування на базі корейських технологій видаються без зволікання, якщо правила не порушуються. Але порушуються вони, на жаль, часто. Тому компанії і доводиться захищати свої права в суді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Все, що ми знаємо про:Вєсті Економіка
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua