0 800 307 555
0 800 307 555

Через страйки бортпровідників Lufthansa постраждають украЇнці


Через страйки бортпровідників Lufthansa постраждають украЇнці

Дві третини рейсів німецької авіакомпанії Lufthansa скасовані в п'ятницю у зв'язку зі страйком бортпровідників, повідомив представник авіакомпанії.

Він зазначив, що компанія заздалегідь оголошує про скасування 1200 рейсів з намічених 1800 з тим, щоб пасажири могли на сайті авіакомпанії перевірити, чи зможуть вони скористатися її послугами в п'ятницю, коли відбудеться загальнонаціональний 24-годинний страйк бортпровідників.

Акція бортпровідників відіб'ється і на пасажирах, що прямують з Німеччини в Україну і з України в Німеччину, так як можуть бути скасовані рейси з Києва у Франкфурт, Дюссельдорф, Мюнхен, і з цих міст в столичний аеропорт "Бориспіль".

Два попередні страйки бортпровідників Lufthansa тривали по вісім годин і стосувалися тільки окремих аеропортів. Але навіть вони практично паралізували авіасполучення Німеччини.

У зв'язку з цим представник авіакомпанії висловив надію на те, що керівництву все ж таки вдасться уникнути страйку і повернутися за стіл переговорів з профспілкою.

Бортпровідники домагаються підвищення заробітної плати і поліпшення умов праці. Їх профспілка вимагає підвищення зарплати на 5%, введення заборони на наймання тимчасових працівників, наднормативний робочий день.

Поки представники компанії погодилися на 3,5%-ву надбавку до зарплати, але наполягають на подовженому робочому дні екіпажів.

Страйки вже обійшлися авіакомпанії в десятки мільйонів євро, вони зачепили близько 100 тисяч пасажирів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua