Motorola представила 3 смартфони перед виходом iPhone 5 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Motorola представила 3 смартфони перед виходом iPhone 5

1846
Компанія Motorola Mobility анонсувала три нові Android-смартфони лінійки RAZR в США на першій великій презентації з моменту злиття з інтернет-компанією Google, йдеться у повідомленні Motorola.
Google закрила угоду з придбання компанії Motorola Mobility за 12,5 мільярда доларів у травні поточного року. До цього Motorola розділила свій бізнес на дві окремі компанії: підрозділ Mobility зайнявся мобільними телефонами, смартфонами і телевізійними приставками, а Solutions - виробництвом телекомунікаційного устаткування.
Відмінною особливістю смартфона Motorola RAZR M стане дисплей з діагоналлю 4,3 дюйма, виконаний за технологією Super AMOLED Advanced, який займає практично весь простір передньої панелі пристрою. Смартфон вагою 126 грам оснащений двоядерним процесором з частотою 1,5 ГГц і 8-мегапіксельною камерою.
З дворічним контрактом оператора Verizon Wireless смартфон, який на американський ринок вийде під брендом Droid RAZR M, обійдеться покупцям в США в 100 доларів. Найближчим часом пристрій, доступний у білому або чорному кольорі, також почне продаватися в низці країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, говорять в компанії.
Конкурентною перевагою смартфона RAZR HD, за задумом компанії, стане триваліший термін роботи акумулятора без підзарядки. Модель RAZR HD з дисплеєм діагоналлю 4,7 дюйма, за даними Motorola, здатна працювати добу при звичайному використанні, до 10 годин у режимі перегляду фільмів, витримати 6 годин роботи з інтернетом або працювати до шести годин в режимі GPS-навігатора без додаткової підзарядки.
Смартфон також оснащений двоядерним процесором з частотою 1,5 ГГц, 8-мегапіксельною основною і 1,3-мегапіксельною фронтальною камерою. Пристрій почне продаватися в США під брендом Droid RAZR HD з контрактом Verizon до святкового сезону, а згодом стане доступним і в інших країнах світу. Цінову категорію смартфона Motorola не уточнює.
Модель Droid RAZR MAXX HD, за словами розробників, може похвалитися ще довшим терміном роботи без підзарядки - до 32 годин при звичайному використанні, 13 годин при перегляді фільмів або 8 годин при використанні інтернет-браузера. Смартфон також почне продаватися в США до початку різдвяного святкового сезону, а ціну пристрою компанія поки не називає. Всі три нові моделі лінійки RAZR здатні працювати в мережах 4G LTE, однак використання цього функціонала залежить від країни та оператора, відзначає Motorola. Пристрої працюють на платформі Android Ice Cream Sandwich, проте їх можна буде оновити до версії Android 4.1 Jelly Bean після її виходу.
Нагадаємо, що Motorola в 2004 році "підірвала" ринок з хітовою моделлю Motorola RAZR, однак поява iPhone сильно змінила ситуацію на ринку, і пристрої компанії виявилися не настільки конкурентноздатними. З останніх 16 кварталів бізнес з виробництва мобільних телефонів Motorola залишався збитковим 14 кварталів.
Примітно, що Motorola провела презентацію за тиждень до прогнозованого анонса iPhone нового покоління. Технологічні компанії змушені враховувати час проведення презентацій Apple, оскільки ті зазвичай привертають загальну увагу, тоді як інші події можуть залишитися майже непоміченими.
Motorola представила нові смартфони в один день з компанією Nokia, яка представила флагманський смартфон Lumia 920 на базі операційної системи Windows Phone 8 на спільній конференції з Microsoft в Нью-Йорку.
Motorola Mobility, поряд з Samsung і HTC, є одним з ключових виробників Android-пристроїв у світі. За словами представників Google, купівля Motorola дозволить компанії зміцнити екосистему платформи Android.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас