0 800 307 555
0 800 307 555

У Росії високопоставлені держслужбовці зможуть працювати до 70 років


У Росії високопоставлені держслужбовці зможуть працювати до 70 років

Президент РФ Володимир Путін вніс до Держдуми законопроект, що дозволяє держслужбовцям, які обіймають керівні посади, працювати до 70 років.

Йдеться про внесення поправок у статтю 251 закону "Про державну цивільну службу РФ".

Зараз ним встановлено граничний вік перебування на державній цивільній службі - 60 років. При цьому зазначеною статтею обумовлюється, що громадянському службовцю, котрий досяг граничного віку перебування на цивільній службі, її термін за його згодою може бути продовжений за рішенням представника наймача, але не більше ніж до досягнення ним віку 65 років. Відносно цивільного службовця, що заміщає посаду цивільної служби категорії "помічники/радники/", засновану для сприяння особі, що заміщає держпосаду, - до закінчення терміну повноважень зазначеної особи.

Таким чином, особам, що заміщає посади категорії "керівники", що відносяться до вищої групи посад, і є найбільш досвідченими і висококваліфікованими працівниками, термін цивільної служби не може бути продовжений понад 65 років.

З метою збереження на цивільній службі висококваліфікованого керівного кадрового складу законопроектом передбачається, що федеральних державних цивільних службовців, що заміщають посаду категорії "керівники", що відноситься до вищої групи посад, термін служби може бути продовжений за рішенням президента РФ до досягнення віку 70 років.

"Реалізація запропонованого законопроектом підходу відповідала б загальній тенденції, закріпленій законодавством РФ щодо суддів, прокурорських працівників та співробітників Слідчого комітету РФ, граничний вік перебування яких на посадах становить 70 років", - наголошується в пояснювальній записці до документа.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:ІТАР-ТАСС
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua