0 800 307 555
0 800 307 555

РФ вибрала 5 лабораторій для перевірки українського сиру


РФ вибрала 5 лабораторій для перевірки українського сиру

Федеральна служба Росії з нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини ("Росспоживнагляд") дозволила 5 українським лабораторіям визначати якість молочної продукції для поставок в Росію.

Про це йдеться в повідомленні "Росспоживнагляду".

Дозвіл отримали Інститут екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя, Науково-дослідний центр випробувань продукції державного підприємства "Укрметртестстандарт", Державний Науково-дослідний інститут лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Державного комітету ветеринарної медицини України (всі - Київ), Центр випробувань харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Черкасистандартметрологія" (Черкаси), Регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини в Полтавській області.

"Зазначені лабораторії акредитовані на проведення досліджень молочної продукції і мають достатнє приладове оснащення, кваліфікованих фахівців", - сказано в повідомленні.

За даними відомства, лабораторія Інституту продовольчих ресурсів Національної академії аграрних наук України (Київ) документи з акредитації не надала. Відомство зазначає, що за 8 місяців 2012 року для проведення досліджень у Росспоживнагляд надійшло 369 зразків сиру від п'яти підприємств України, повністю завершені дослідження 369 зразків продукції.

Як повідомляло агентство, у середині червня Державна ветеринарна та фітосанітарна служба надала "Росспоживнагляду" список з 6 українських лабораторій з визначення якості агропродукції для поставок в Росію.

"Росспоживнагляд" залишив у силі рішення про заборону Лозівському молочному заводу (Харківська область) поставляти сири до Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua