0 800 307 555
0 800 307 555

Міноборони збирається за 5 років обновити 86 старих літаків


Міноборони збирається за 5 років обновити 86 старих літаків

Україна планує за п'ять років отримати 86 модернізованих літаків і перевести на експлуатацію існуючий парк

Як повідомили в Міністерстві оборони України, про це повідомив командувач повітряних сил збройних сил України генерал-лейтенант Юрій Байдак.

За його словами, перші 12 модернізованих літаків МіГ-29, Су-25 та Л-39, які взяті на озброєння, проходять військові випробування в авіаційних частинах тактичної авіації, а також планується відремонтувати або перевести на експлуатацію за технічним станом 85 літаків і вертольотів.

Також Україна активно впроваджує вітчизняну програму вертольотобудування, в рамках якої модернізуються вертольоти Мі-8Т та Мі-2.

На даний момент в експлуатації в авіаційних частинах і навчальних закладах повітряних сил знаходиться 15 авіаційних тренажерів, в тому числі 4 сучасні зразки виробництва 2007-2012 років, характеристики яких відповідають кращим світовим зразкам.

Разом з тим Байдак зазначив, що в даний час розглядається можливість приєднання України до одного з консорціумів зі створення перспективного тактичного літака.

Як повідомляли "Комментарии", Міністерство оборони України планує витратити 79,1 млн. гривень на ремонт вертольотів Мі-24 під стандарт ООН

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Коментарі
Опитування
В Контексті Finance.ua