0 800 307 555
0 800 307 555

Samsung заперечує використання дитячої праці на китайських підприємствах


Samsung заперечує використання дитячої праці на китайських підприємствах

Samsung Electronics Co. в понеділок спростувала звинувачення у використанні дитячої праці на підприємствах китайської компанії HEG Electronics (Huizhou) Co., що виконувала складання мобільних телефонів і DVD-плеєрів для Samsung.

Як йдеться у повідомленні Samsung, під час внутрішнього розслідування було виявлено, що в HEG Electronics працювали особи молодші 18 років, однак при цьому учні та стажисти були старші 16 років і, таким чином, їх наймання не порушувало вимоги законодавства.

На початку серпня американська організація China Labor Watch виявила, що на одному із заводів HEG Electronics працювали принаймні 7 співробітників, яким ще не виповнилося 16 років. Підлітки працювали в тих же умовах, що і всі інші, проте отримували за свою працю лише 70% зарплати дорослих колег. Тоді ж з'ясувалося, що HEG Electronics порушувала трудове законодавство Китаю, змушуючи співробітників працювати понаднормово: від трьох до п'яти годин на день на додачу до основної восьмигодинної зміни.

Samsung офіційно зажадала від HEG Electronics поліпшити умови праці, погрожуючи в іншому випадку розірвати з китайською компанією всі відносини. До кінця вересня Samsung завершить перевірки підприємств усіх 105 китайських компаній, які виробляють компоненти і складають продукцію винятково для південнокорейського концерну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua