0 800 307 555
0 800 307 555

Виробнича активність у єврозоні в серпні знизилась більше, ніж очікувалось


Виробнича активність у єврозоні в серпні знизилась більше, ніж очікувалось

Виробнича активність в єврозоні знизилася в серпні більш значно, ніж очікувалося раніше, свідчить остаточне значення індексу менеджерів закупівель (PMI), розрахованого дослідницькою організацією Markit Economics.

Виробничий PMI 17 країн єврозони минулого місяця збільшився до 45,1 пункту з 44 пунктів в липні, а не до 45,3 пункту, як повідомлялося раніше.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, прогнозували збереження PMI на оголошеному в попередньому звіті Markit Economics рівні.

Значення індикатора нижче 50 пунктів говорить про скорочення активності в промсекторі, вище цього рівня - про її зростання.

Тривале зниження виробничої активності в єврозоні говорить про те, що економіка країни, ймовірно, не зможе уникнути рецесії в третьому кварталі 2012 року.

Європейські виробники все сильніше відчувають на собі вплив боргової кризи в регіоні і жорсткість заходів бюджетної економії, що негативно позначилися на обсягах експорту та споживчого попиту.

Зведений індекс споживчої і ділової довіри в єврозоні впав у серпні до мінімуму за три роки, в той час як безробіття залишилося в липні на рекордному рівні 11,3%.

"Серпневий PMI показує, що спад у промсекторі Німеччини сповільнився з липня, однак ця сфера може продемонструвати найгірші квартальні результати більш ніж за три роки", - відзначає старший економіст Markit Тім Мур.

PMI сфери послуг єврозони, значення якого було опубліковано 23 серпня, опустився минулого місяця до 47,5 пункту з 47,9 пункту місяцем раніше.

Markit опублікує значення зведеного PMI 5 вересня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua