0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров погрожує підняти ціни на російські авто - на 1 тис. дол


Азаров погрожує підняти ціни на російські авто - на 1 тис. дол

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє, що якщо Україна введе утилізаційний збір, то російські легкові автомобілі на українському ринку подорожчають в середньому на 1 тис. доларів. Про це він сказав на лекції студентам Київського національного університету будівництва і архітектури.

"Якщо і ми теж на російські машини введемо якусь плату за утилізацію, то російські автомобілі, які приходять на наш ринок, будуть коштувати на 1 тис. доларів дорожче, і українці не будуть їх купувати", - сказав Азаров.

За оцінкою прем'єра, з введенням Росією з 1 вересня утилізаційного збору на автомобілі українські легкові автомобілі на російському ринку подорожчають в середньому на 600-1 000 доларів, а вантажні - на 20 тис. доларів.

Як повідомляло агентство, Кабінет Міністрів має намір підготувати проект угоди з Росією, який передбачає умови незастосування утилізаційного збору для колісних транспортних засобів, що поставляються з України.

Росія ввела з вересня утилізаційний збір на поставлені в країну, в тому числі з України, колісні транспортні засоби.

Раніше Азаров висловлював упевненість, що цей збір України не торкнеться, оскільки питання обговорювалося Президентом Віктором Януковичем з Президентом Росії Володимиром Путіним під час зустрічі в Сочі (Росія) 25 серпня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua