0 800 307 555
0 800 307 555

Бортпровідники авіакомпанії Lufthansa проведуть ще один масовий страйк 4 вересня


Бортпровідники авіакомпанії Lufthansa проведуть ще один масовий страйк 4 вересня

Бортпровідники, які працюють в німецькій авіакомпанії Lufthansa, проведуть новий страйк у вівторок, 4 вересня 2012 року. Про це повідомила профспілка UFO, яка представляє їхні інтереси.

Представники профспілки повідомили, що цього разу справа не обмежиться аеропортом м. Франкфурт. "Ми в змозі провести страйки по всій країні", - відзначили в UFO. Також наголошується, що цього разу страйк триватиме більше восьми годин.

Нагадаємо, 31 серпня ц.р. в найбільшому аеропорту Німеччини пройшов перший в історії Lufthansa страйк бортпровідників. Акція протесту тривала з 5:00 до 13:00 години за місцевим часом. В результаті було скасовано 190 рейсів з Франкфурта і назад, здебільшого на внутрішньонімецьких і європейських напрямках. Акція торкнулася 26 тис. пасажирів. Компанія зазнала збитків у розмірі декількох мільйонів євро.

Тарифна суперечка між Lufthansa і UFO триває вже більше року. Профспілка, серед іншого, бореться за підвищення зарплат бортперсоналу на 5%. Керівництво авіакомпанії наполягає на необхідності економії витрат на персонал через високу конкуренцію та пропонує підвищити зарплати лише на 3,5%. На європейських напрямках найбільший німецький авіаперевізник страждає від цінової боротьби з дискаунтерами, а на далеких рейсах - з близькосхідними конкурентами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua