0 800 307 555
0 800 307 555

Україна отримала ще один "газовий удар" у спину від Росії


Україна отримала ще один "газовий удар" у спину від Росії

У бухті Портова завершилося зварювання останнього стику другої нитки газопроводу "Північний потік".

Про це повідомили в управлінні інформації ВАТ "Газпром".

"Останній стик з’єднав морську ділянку другої нитки газопроводу з береговою ділянкою та наземною інфраструктурою на російському березі в бухті Портова в районі Виборга", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що заповнення другої нитки технічним (буферним) газом планується почати в найближчі дні, що є необхідним завершальним етапом перед її введенням в експлуатацію. Постачання газу до Європи по другій нитці "Північного потоку" планується почати в четвертому кварталі 2012 року.

Довідка: "Північний потік" - новий маршрут експорту російського газу в Європу. Газопровід проходить через акваторію Балтійського моря від бухти Портова (район Виборга) до узбережжя Німеччини (район Грайфсвальда). Протяжність газопроводу складає 1224 км.

Проект "Північний потік" реалізує спільне підприємство Nord Stream AG. Частки в компанії розподілені таким чином: ВАТ "Газпром" - 51%, Wintershall Holding і E.ON Ruhrgas - по 15,5%, Gasunie і GDF Suez - по 9%.

Комерційні постачання газу по першій нитці "Північного потоку" почалися 8 листопада 2011 року. 18 квітня достроково завершилося прокладання другої нитки газопроводу "Північний потік". Після виходу на проектну потужність обох ниток продуктивність "Північного потоку" складе 55 млрд куб. м газу на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:УНІАН
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua