Кияни заборгували за послуги ЖКГ 0,7 млрд. грн


Кияни заборгували за послуги ЖКГ 0,7 млрд. грн

Кияни заборгували за комуналку 770 мільйонів гривень, міська влада планує активізувати роботу зі стягнення заборгованості. Про це на засіданні колегії КМДА заявив заступник начальника ГУ житлово-комунального господарства Володимир Боженов.

"За півроку по 4 районах (Печерський, Дарницький, Дніпровський, Голосіївський) відбулося зниження темпу - не абсолютної заборгованості, а темпу наростання заборгованості з квартплати, по наданих послугах. А решта районів спрацювали таким чином, що "перекрили" цю позитивну тенденцію, і ми вийшли все одно на 101,2 в цілому по місту", - зазначив Боженов.

За його словами, заборгованість населення з квартплати та комунальних послуг зростає - зараз кияни заборгували житлово-комунальним підприємствам 770 мільйонів гривень. "З них 541 мільйон підлягає претензійно-позовній роботі. Подано позовів на 44 мільйони. Із них у судах стягнуто всього 11 мільйонів. І відшкодовано трохи більше 2-х, причому за допомогою ВДВС (відділу державної виконавчої служби) аж 0,5 мільйонів", - повідомив заступник начальника Головного управління ЖКГ.

На його думку, роботу зі стягнення боргів з населення потрібно активізувати - адже житлово-комунальним підприємствам катастрофічно не вистачає грошей. "На сьогоднішній день через перманентний стан виборів в країні житловий кодекс не схвалений, і ніяких нових важелів впливу у нас немає. Потрібно на рівні міста проводити наради з виконавчою службою та збільшити відсоток повернення боргів населення. Тому що незабезпечення кредитного ресурсу наших підприємств, які надають послуги населенню, буде все більше ускладнювати становище нашої галузі", - заявив Боженов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua