7045
Смарт-холдинг купив банк Форум
Смарт-холдинг домовився з Commerzbank AG про придбання 96% акцій банку Форум, в даний час угода перебуває на етапі узгодження у регуляторних органах, повідомив холдинг в прес-релізі в понеділок увечері.
"Придбання банку Форум добре вписується в загальну стратегію розвитку Смарт-холдингу і його банківського бізнесу. Реалізація угоди дозволить нам зайняти лідируючі позиції в банківській сфері України", - наводиться в документі коментар генерального директора Смарт-холдингу Олексія Пертіна.
Він підкреслив, що в даний момент банк має стабільний фінансовий стан і ефективну структуру корпоративного управління.
"Ми впевнені в потенціалі банку Форум і всього українського банківського ринку", - додав генеральний директор. Сторони домовилися про нерозголошення умов угоди, наголошується в прес-релізі.
Згідно з ним, після завершення угоди Смарт-холдинг представить оновлену стратегію розвитку банку Форум.
Як повідомлялося, чистий збиток ПАТ Банк Форум в 2011 році зменшився в 4,2 рази - до 777,209 млн грн, в порівнянні зі збитками 3 млрд 282,345 млн грн в 2010 році.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Чого очікувати від курсу цього тижня — думка банкірки
Борги теплокомуненерго зросли на 20 млрд грн за зиму
Зростання зарплат у Польщі сповільнюється
Скільки коштує підготувати енергосистему до зими: реальні цифри та прогнози фахівців
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
Коли роботодавець може відкликати працівника з відпустки
