Посол РФ в Україні вважає, що газові переговори до виборів не будуть розвиватися


Посол РФ в Україні вважає, що газові переговори до виборів не будуть розвиватися

Посол РФ в Україні Михайло Зурабов вважає, що тема газових переговорів між Україною і Росією до виборів до Верховної Ради буде неактуальною, і Росія не висуватиме жодних пропозицій з цього питання.

При цьому він зазначив, що тема газових переговорів може виникнути після виборів і не відкинув, що Росія буде пропонувати ті ж умови, які пропонуються країнам, які бажають співпрацювати з Митним союзом.

"А вони взагалі-то відомі (умови - ред.). На тих же самих умовах на сьогоднішній день веде переговори ціла низка країн, які зацікавлені в побудові співпраці з Митним союзом. Ось наскільки ці умови будуть актуальні в листопаді - покаже час. До виборів ця тема неактуальна", - сказав Зурабов.

Як повідомлялося, раніше Газпром пропонував Нафтогазу знижку на газ 10%, одначе, на думку української влади, ціни ресурсу слід знизити з нинішніх $415 до $230-250 за 1 тис. куб.м.

Між тим, для європейських споживачів Газпром також відмовляється від подальшого зниження цін на газ, а в разі програшу в судах обіцяє припинити їм постачання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua