Integrites представляє інтереси великого корейського виробника на території СНД


Integrites представляє інтереси великого корейського виробника на території СНД

31 липня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites виступила юридичним радником одного з найбільших виробників та експортерів вогнетривів – компанії Chosun Refractories Co., Ltd з питань вирішення спорів в СНД на загальну суму більш ніж 55 млн. дол. США.

В рамках проекту, МЮФ Integrites успішно представила інтереси Chosun Refractories Co., Ltd. в питаннях з вирішення низки спорів, предметом яких стала проблемна дебіторська заборгованість на загальну суму більш ніж 55 млн. дол.. США. Фактичними дебіторами виступили сталеварні заводи, які розташовані на території Росії, України та Казахстану. Процес вирішення спорів був ускладнений необхідністю пошуку та доведення взаємозв’язків між «технічними» компаніями дебіторів, які були використанні з метою оптимізації оподаткування та закупівель, та між сталіварними заводами.

Юридичний супровід Chosun Refractories Co., Ltd. здійснювався під керівництвом Управляючого партнера МЮФ Integrites В’ячеслава Корчева, Управляючого партнера російського офісу Романа Кривошеєва, за участю команди юристів Integrites у складі Дениса Копія, Олександра Рязанцева, Артура Третьякова та Олега Свентуха.

Chosun Refractories Co., Ltd. – лідер на ринку будівельних матеріалів, з більш ніж 70-річною історією. Для вдосконалення своєї продукції Chosun Refractories концентрує зусилля на постійних наукових розробках, які проводяться на власних дослідницьких потужностях компанії. Компанія спеціалізується на виробництві та експорті доменних печей та приладів до них.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua