Меркель та Олланд пообіцяли зберегти цілісність зони євро


Меркель та Олланд пообіцяли зберегти цілісність зони євро

Перші особи Німеччини і Франції продемонстрували згуртованість і єдність позицій в ситуації загострення кризи в єврозоні. Канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Франсуа Олланд після телефонної розмови, що відбулася в п'ятницю, 27 липня, зробили спільну заяву.

"Німеччина і Франція відчувають себе зобов'язаними захищати цілісність єврозони. Вони сповнені рішучості зробити все для її захисту", - йдеться в тексті заяви. Ініціатором телефонної розмови виступив Франсуа Олланд. Ангела Меркель продовжує свою відпустку, яку проводить в Південному Тіролі.

Раніше голова Європейського центробанку (ЄЦБ) Маріо Драгі висловив упевненість, що очолюваний ним інститут продовжить ефективно боротися з кризою. Його слова були сприйняті як сигнал до того, що ЄЦБ продовжить практику купівлі держоблігацій кризових країн. Зокрема, французьке видання Le Monde повідомляє, що ЄЦБ готується до придбання іспанських та італійських цінних паперів.

Між тим в Німецькому федеральному банку (Бундесбанк) вважають скуповування держоблігацій з боку Європейського центрального банку "проблематичним заходом". Ця позиція залишається незмінною, відзначив представник прес-служби Бундесбанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua