S&P підтвердило довгостроковий рейтинг Великобританії на рівні ААА


S&P підтвердило довгостроковий рейтинг Великобританії на рівні ААА

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's залишило довгостроковий рейтинг Великобританії на максимальному можливому рівні - ААА. Перспективи Об’єднаного Королівства аналітики S&P оцінюють як стабільні.

"Ми розраховуємо на те, що, незважаючи на недавні труднощі, в британській економіці в другій половині 2012 року наберуть сили відновні процеси. Крім того, очікуємо, що уряд продовжить нинішню фіскальну політику", - йдеться в прес-релізі агентства.

На думку експертів Standard & Poor's, ключовий позитивний фактор, що визначає перспективи британської економіки, - це статус фунта стерлінгів як резервної світової валюти.

Відомості про експертний висновок Standard & Poor's стали відомі 27 липня, в день відкриття XXX Літньої Олімпіади в Лондоні. Раніше опитані Reuters аналітики оцінювали ймовірність зниження кредитного рейтингу Великобританії на рівні 30%.

На початку 2012 року економіка Об’єднаного королівства увійшла в стан рецесії. Крім того, дані за другий квартал поточного року виявилися навіть гіршими, ніж очікувалося. На тенденцію до зниження показників зіграла ціла низка чинників - від тривалої кризи в єврозоні до додаткового вихідного дня в трудовому розкладі британців.

За версією агентства Fitch, показник британської економіки перебуває на рівні ААА, але тенденції в ній оцінюються як "негативні". Той же прогноз дає і Moody's.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua