В Україні хочуть ввести кримінальну відповідальність за розкрадання газу за лічильниками


В Україні хочуть ввести кримінальну відповідальність за розкрадання газу за лічильниками

Розкрадання природного газу в майбутньому може спричинити за собою штраф або навіть обмеження свободи. Такий законопроект за №11012 19 липня вніс на розгляд Верховної Ради Кабінет Міністрів, передає УНІАН.

Уряд пропонує притягати до відповідальності не тільки за розкрадання електричної або теплової енергії, а й природного газу.

Для цього статтю 188-1 Кримінального кодексу пропонується викласти в новій редакції, яка передбачає, що розкрадання природного газу, електричної або теплової енергії шляхом їх самовільного використання без приладів обліку (якщо використання приладів обліку обов'язкове), або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку або будь-яким іншим способом, якщо такими діями завдано значної шкоди - карається штрафом в розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на термін до двох років, або обмеженням волі на термін до трьох років.

Нагадаємо, українська влада неодноразово відзначала, що країна змушена скорочувати споживання газу через високу ціну на імпортоване російське паливо.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua